Sitemiz bitki üzerine paylaşımlar yapmaktadır. bitki konuları dışında, mutfak, sosyal konular, google, adsense, alexa, blogger, wordpress, vb konular paylaşımları içermektedir.

Sitemiz Ağırlıkla Bitki üzerine Çalışmalar, Etkinlikler yapılmaktadır.

Sitemi ilk olarak blog olarak kurulmuştur.yakın zaman içinde wordpress ile kullanıcılara üyelik ve bir çok özellik sunmaya başlamıştır.ve yakın zaman içinde yeni sitem olan Bitki Gezegeni ile site ve forum olarak aktif edilmiştir ama henüz çalışmalar tamamlanmamıştır.

Sitemiz Herhangi bir şirket veya benzeri bir kurulu, şirket vb. ilişkisi yoktur. kişisel bir blog sitesidir. Sitemizde tohum, fide vb. sitemiz ürün satışına izin verilmez plant-home olarak üyelere kesinlikle para karşılığı satış yapılmaz ve karşıdan gelen para karşılığı istenen tohum vb. teklifler hoş karşılanmaz. lütfen para karşılığı tohum istemeyin sitemiz bir alışveriş değildir.

2 replies on “Hakkında”

  • İyi günler. Ginseng ile ilgili yazınızı okudum. Bilgilendirme için gerçekten teşekkür ederim. Yorumlarda tohumun bitmiş olduğunu belirtmişsiniz. Acaba nereden temin edeceğim konusunda yardımcı olabilir misiniz? Mail adresimi aşağıya yazıyorum. Dönüş yapabilirseniz çok sevinirim. İyi çalışmalar. yildizhan.mahir@gmail.com

    • merhaba evet tohumlar maalesef dağıtımı yok kaliteli orjinal tohum bulmak çok zor olduğu ve bu tohumlar çok pahalı olduğu için ginsneg tohumu payşamını bıraktım belir başlı bu tohum satan kişiler var ama emin olunca yüksek miktar ücret istiyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir