Başlık yerine LogobloggerBlogger Site İconİcon Eklemelogoplant-homeresimResim EklemeSite İsimi

Blogger Site İcon ve Site İsimi Yerine Resim Ekleme

Blogger Site İcon ve Site İsimi Yerine Resim Ekleme
Sitenizin İconu eklemek için alta yer alan resme bakar yapabilirsiniz. iconunuzun boyu iki tarafında ölçüleri aynı olması gerekiyor örnek olarak: 150×150, 100×100 gibi. ve iconu yüklemeden önce en alta yer alan iconun KB düşüremak için sayfanın en altına yer alan yazı bakın.
Blogger Site İcon Ekleme

Bloger site isimi (Başlık yerine) Resim Logo Ekleme Alta resimde yer alan anltamı bakarak yapabilirisiniz. ama resmizin KB düşürmek için sayfanın en altında yer alan yazı bakmayı unutmayın. resim kb olarak düşük olması sitenizin açısında çok önemlidir.

[the_ad id=”9958″]

Sitenize yükleyeceğiniz Resimler Yüklemeden önce boyutlarını yani MB(KB) Düşürmenizde çok fayda var sitenizin, sitenizde yer alan konular ve açacağınız konuların Google PageSpeed Insights daha yüksek puan alması sizin sitenizin google ve alexa olumlu olarak yansıyacak.
sitenize eklediğiniz bütün resimlerde alta yer alan dosyalara göre 1 veya 2 defa resimi kb düşürüp sitenize yükleyin.

JPG Resim (KB) Küçültmek (sıkıştırmak) için Jpegmini kullanarak orijinal kalitesini bozmadan .Jpg resimlerinizin kb veya Mb’tını yarı yarı düşürebilirsiniz.

PNG Resim (KB) Küçültmek (sıkıştırmak) için Tinypng kullanarak orijinal kalitesini bozmadan .Png resimlerinizin kb veya Mb’tını yarı yarı düşürebilirsiniz.

Gif Resim (KB) Küçültme (sıkıştırmak) için Ezgif kullanarak orijinal kalitesini bozmadan .Png resimlerinizin kb veya Mb’tını yarı yarı düşürebilirsiniz.
[the_ad id=”9822″]

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün