Bitki Gazegeni Site ve Forumu Açıldı

Bitki Gazegeni Site ve Forumu Açıldı

[the_ad id=”9958″]

Bitki Gezegeni bir çok özelliği ile Bitki, mutfak, hobi, vb. konularda site üzerinde ve forum olarak doğa severler için açılmıştır.

Site ve Forum Yazarlık

Bitki Gezegenin’de Site, Blog, Gruplar, facebook Grupları Yönetcileri yazarlık yapabilecek yazılar yayınlayacilecek, duyurular, etkinlikler haber verebilecektir.

Üyelik Özellikleri – Üye Olanlar neler Yapabilecek ve Yararlanabilecek

Sitemize üye olan üyeler forumlara yazılar yazabilecek, etkinliler yayınlayabilecek, tohum veya fide paylaşımda bulabilecekler.

Üyelerin Gelişmiş bir sosyal hesapları olacaktır.

Üyeler arası arkadaşlık, özel mesaj gönderme, Grup açma, forum konu açma, Aktive Akışı, Profil Düzenleme, Profil resim ekleme, website Ekleme, Grup Açma, Grup’a katılma ve bir çok özellik mevcuttur.

Doğal Ürün Tarifleri ve yemek tarifleri Üyeler forum üzerinden yayınla bilecekler. site ve blog sahipleri site ve forum üzerinden yazılarını yayılabilecekleri.

Küçük Esnaf ve Benzeri İş yerleri Tanıtım

Çiçekçiler, seralar,Toprak ve benzeri malzemeler satan küçük esnaflar kendi iş yerlerinde ürünleri tanıtabileceklerdir.

Ev yemekleri yapan yerler Kendi iş yerlerini Tanıtma.

Vb. Konularda Tanıtımlar…

Kurs Takipleri 

Aşçılık kursları, Bahçe Kurslar, Hobi Kursları ve Halk Eğitim merkezlerinde verilen  Bahçe, Hobi, Aşçılık vb. kurslar site ve forum üzerinden bölgelere göre açılan kurslar takip edilip duyurulacaktır.

Önerileriniz?

İlerleyen zaman bir çok konu ve özellikler eklenecektir. Sitemiz Önerilere Açıktır. Önerileri olanlar lütfen İletişimden Eposta göndermek bana ulaşabilirsiniz. veya Yazar olmak isteyenler.

Bitki Gezegeni

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir