Plant-Home Skype

[the_ad id=”9977″]
Skype id Plant-Home
Skype kullanıyorsanız Sormak istediğiniz Soruları Bana Skype üzerinden ulaşabilirsiniz.
Kişi ekle Yerinden PLant-home olarak arayın ve ekleyin.
Skype Adres: Plant-Home


22 replies on “Plant-Home Skype”

  • Buraya tıklayın açılan sayfada Şifremi Unutum yazan yere tıklayın. oraya sitemize kayıtlı olan eposta adresnizi yazın ve alt kısımda ki güvenlik doğrulamayı girin ve Şifre kurtarma kodu talep edin yazan yere tıklayın. sonra Şifre kurtarma kodu eposta adresiniz gönderilecek otomatik bir yeni sayfa açılacak güvenlik kodunu eposta adresinizden kopyalayıp gerekli yere yapıştırın yeni şifrenizi girin. ben şifre sıfırlamada sorunmu var diye test ettim ama sorun çalışıyor. siz deneyin yapamasanız ben eposta adresinize yeni şifre oluşturup gönderirim

  • Merhaba Yeni Kullanıcı bilgileri yani şifre kayıtlı eposta adresinize gönderildi giriş yaptıktan sonra yeni şifre oluşturun. Maalesef Buradan şifre yazmam (göndermem) güvenlik açısından sakıncalıdır.

  • normalde saksı veya toprak içinde olmadanda 2 gün boyunca kökü açıkta sıkıntı olmadan gidiyor önemli olan kargoda giderken fidenin zarar görmemesi kargoda bir ters bir düz sonra üstüne başka kargolar atılıyor ve kargoyu bütün kargo firmalrı fırlatıyorlar bu konuda yurtiçikargo ile görüşecek ve fidekoruması için internet üzerinden fide satan firmalar ne ile koruma sağlıyor onu araştırıp öyle göndereceğim. ptt veya yurtiçikargo ile görüşeceğim ptt en yakın yere bile 2 günden önce gitmiyor ama yurtiçikargodan daha ucuz. yurtiçikargo 600km içinde olan yerleri 1 gün 600km sonra 2 gün içinde teslim etme zorunluğu var.

 • Deniyorum ama zaten üyemisiniz e girmiyor o Yüzden şifremi ve Kullanıcı adımı yazamıyorum

   • başka bi telefondan giriş yapdım oluyo bana sıra gelince buraya yazın ben sayfama girip size adresimi yazarım

    • siz bana facebook üzerinden bir tane mesaj gönderirin ben sıra size gelince facebook üzerinden haber gönderirim. yorum olarak herkese açık adres paylaşımı güvenli değil.

   • toprak nasıl alıcagım bilmiyorum sizin yazınızı okudum ama kiloları cok ve aloe vera için birden fazla toprak karışımı gerekiyo sanırım.

    • torf toprak karışık toprak yeterli olur eliniz biraz perlitde varsa içine atarsanız çok güzel olur ama yoksa önemli değil. büyük veya küçük saksı olması önemli değil aloe vera küçük saksılarda bile gelişir. orta boy saksı yeterli olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir