Ücretsiz Doğal Tohum Dağıtım Bilgileri

Ücretsiz Doğal Tohum Dağıtım Bilgileri
Tohum ve Fide talebinde bulmadan önce Plant-Home Üye olmanız gerekmektedir. Tohum  Dağıtımı Sonbaharda yapılmaktadır. (Sitemize kayıt olmanız germektedir). Kayıt olduktan sonra alt kısımda yer alan bilgileri Facebook üzerinden mesaj olarak gönderin.
  •      – Adınız Soyadınız
  •      – Yaşadığınız Şehir
  •      -Plant-home.net Kullanıcı Adı (kullanıcı adınızı bulamıyorsanız) anahtar benzeyen resme tıklayın sonra hesap yazan tıklayın açılan sayfada kullanıcı adınızı göreceksiniz.)
  •      – İstenen Tohum İsimleri veya Tohum S.No’ları
  •      -Tohum talebinde bulunacaklar Facebook üzerinden Mesaj ile gönderin. sadece facebook üzerinden gelen tohum istekleri cevaplanacaktır. İletişim ve İletişim Formu üzerinden sadece sorulara cevap verilecek. 
Facebook Plant-Home mesaj atamak için Buraya tıklayın… veya Facebook arama yerine plant-home aratın ve mesaj yerine tıklayın.

Tohum listesine bakmak için buraya tıklayın

Yukarıda yazan bilgileri bana gönderdikten sonra size en yakın süre içinde cevap (mesaj) gönderilecektir.
Adres bilgilerinizi yorum olarak yazmayın.

Yukarıda yazan bilgilerin istememin amacı?

Tohumu göndereceğim kişi kendisi olup olmadığını bilmek ve tohum isteyen kişin bilgilerin doğru olması vb. tohumları kargo teslim almayan veya kargo teslim almak için ilgi göstermeyen bir kişiye tohum vermek istemem çünkü bu böyle bir durumda kargo bana iade olmuş olur kargo ücreti + kargo iade ücreti ödemek zorunda kalırım.


Adres Bilgilerinizin Doğru Yazılması ve İstenmesi (önemli)

Bana mesaj gönderdikten sonra adres bilgilerinizi ben tohumları hazırladıktan sonra sizden isteyeceğim. adres bilgileriniz ilk gönderdiğiniz mesaja eklemeyin lütfen. Bazı tohum isteyen arkadaşlar benden tohum isimlerini ve adres bilgilerini mesaj olarak gönderiyor ve uzun süre mesajlarıma cevap vermiyor.  

Adres bilgilerinizin eksiksiz doğru yazılması göndereceğim tohumların size ulaşması için çok önemlidir. çünkü küçük bir yanlış adres hatasında kargo firmaları üstünde durmuyor ve adres yetersizliğinden iade ediyorlar.

adres bilgilerinizin eksik olması durumda kargo size gelmeye bilir. ve kargo şirketi yetersiz adres nedeni ile kargo bana tekrar iade edebilir. böyle bir durumu önlememek için adres bilgilerini bana eksiksiz gönderdiniz.

Sadece Facebook üzerinden Tohum isteklerimi kabul etmedenlerim.? 
En büyük nedenlerden biri olan en alta yer alan tohum verilmeyecek kişilerdir. 
Tohumların isteyen kendisi olup olmadı.
Kargo Ücreti ve Kargo Takibi (Önemli)
Not: (20.10.2014) tarihine Kadar Yurtiçikargo ile gönderiliyor. Artık Ptt Kargo ile gönderilecektir.

*Kargo Alıcı ödemeli gönderilecektir. Ptt Kargonun Fiyatı 7 TL’dir. kargo PTT KARGO ile gönderilecektir.
*Kargo gönderildikten sonra size mesaj olarak Kargonun takip kodu gönderecektir. kargonun takibi sizin sorumluluğunuzdadır. 
*Kargo Görevlisinin kargoyu adres teslim için gelindiğinde sizi evde bulamaması gibi durumlarda kargonun şubeden teslim almak için 3 gün gibi kısa bir zamanı vardır. bu süre içinde kargo teslim alınmaz ise kargonun ücreti ve iade ücretini ödemek zorunda kalırım.  

Teslim edilen kargonun takip kodunu size mesaj olarak bildireceğim. kargonun takibi size aittir. . Lütfen kargonuzu takip etmeyi unutmayın. 
Ankara’dan elden almak isteyenler
Benim gibi Ankara yaşayan arkadaşlar ister el’den teslim alabilir ister kargo ile gönderebilirim. Kimlere Tohum verilmeyecek
Tohum firma elemanları
İnternet tohum satıcıları
ve benzeri durumlarda tohum verilmeyecekler.

Tohum listesine bakmak için buraya tıklayın

4 replies on “Ücretsiz Doğal Tohum Dağıtım Bilgileri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir