GfK Türkiye Tüketici Paneli Araştırma Üyesi Olmak

GfK Türkiye Tüketici Paneli Araştırma Üyesi Olmak

Not: Lütfen En alta 9 ay  üyelikten sonra düştüğüm notu okumayı unutmayın……
[the_ad id=”9958″]

Haneniz için yaptığınız günlük alışverişlerinizi (tüm gıda ürünleri, içecekler, deterjanlar, temizlik ve kişisel bakım ürünleri, sigara, ilaçlar vb.) size vereceğimiz son teknoloji ürünü barkod okuyucusu yardımıyla zahmetsiz bir şekilde bildirin ve tüketicilerin ihtiyaçlarını daha iyi anlamamıza yardım ederek
İşbirliğiniz ve yardımlarınız sonradan cazip hediyelere dönüştürebileceğiniz puanlarla ödüllendirilecektir. Bize düzenli bilgi gönderdiğiniz sürece toplayacağınız bu puanlarla Hediye Kataloğu’muzdan dilediğiniz ürünü seçebileceksiniz. Bunun yanında her yıl, yılda iki kere gerçekleştirdiğimiz çekilişlerle büyük hediyeler kazanma şansı da sizinle olacaktır.
Nasıl Başvuru yapabilirim?
Alt ki Linkden başvuru yapabilirisniz.
http://www.gfk.com/gfkturkiye/consumerpanel_registration/registration/index.tr.php

Başvuru Yapacak Kişilerin Dikkat etmesi gerek En önemli Şey Doğru bilgi girmek Aile üyeleri ve bütün bilgileri doğru şekilde girmesi gerekir. yanlış bilgi girildi takdirde abonelik kabul edilmez.
Doğru bilgiler girildikten sonra 1 hafta sonra sizi verdiğiniz telefondan arayıp bilgi teyit ederler. sonra adresinize
Ücretsiz olarak kargo ile size bir set gönderirler içinde Barkod okuyucu, barkod okuyucu kulanım kitapçığı, Neden aldım kitabı, Ne aldım Kitabı, hediye Kataloğu ve hediyesi ile 1 hafta içinde argo ile elinizde olur.
başta bende aceba doğru bilgi girmekten çekindim çünkü çok anket ve benzeri siteler var. ama bu onlardan çok farklı bu daha çok pazar araştırması yapıyor ve arası anket yapıyor.

ilk kullanmaya başladığınız gün 250 puan veriyorlar. barkod okuyucunun yaktığı elektriği puan olarak veriyorlar. ve 3 ayda bir 6 ayda bir yılda bir ayrı puanlar veriyorlar. her hafta ve ay katılımlarda puan veriyorlar.var.

bu işte zarar 0 . şöyle anlatyım. bu şirket 50 ülkede araştırmaya dünyada ki en büyük aratırma yapan 2 şirketden biri. pazar araştırmasını en iyi aile yaptığı alışverişler belirlediği için günlük haftallık veya aylık tükettiğimiz ürünleri ve benzeri şeyleri araştırıyor bu konu hakkında kendisi sitesinde yer alan 3 dk videoyu izlerseniz daha iyi anlarınız.. kazadığınız puanlarla katalokdan veya internet sayfasından hediyemizi alabiliyoruz

GFK üye olmadan önce okunulması gerek Notlar:::::

9 aylık üyeliğimde sonra bir adet mini tost makinesi aldım makinenin piyasa değeri 60tl yani uğraşmaya değecek bir şey değil sadece yılda iki kere düzenledikleri çekiliş güzel ama size çıkma olasılığı 10000 kişide 1 araba şansı ve diğer 600 kişiye diğer hediyelerden yani 10000 kişiden 600 hediye alacak olması güzel.

ilk müşteri hizmetlerini aradıktan sonra 9 ay boyunca hiç ulaşamadım hep e-mail yolu ile iletişim kurdum

hediye gönderme konusunda sıkıntı yok. hediyenizi sipariş verdikten bir hafta sonra onay aldıktan sonra kargoya veriyorlar.

6 replies on “GfK Türkiye Tüketici Paneli Araştırma Üyesi Olmak”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir