Plant-Home / BitkiGezegeni Duyuru!

Plant-Home / BitkiGezegeni Duyuru!

Yakın zaman önce Bitki Gezegeni adlı bitki sitesi ve forum sitesini açmış bulunmaktayız yakın zaman içinde bakım modu’nda çıkınca sitemiz aktif olacaktır.

[the_ad id=”9977″]

BitkiGezegeni.com açılma amacı (sebebi)

Uzun zamandır kendi sitem olan (Plant-Home)üzerinden bir çok arkadaşa organik tohum dağıtım artık bu tohum dağıtım etkinliklerini Bitki Gezeni üzerinden devam edeceğim Ve forum özelliği ile bir çok kişi isterse kendi tohumlarını karşılıksız olarak dağıtacağı forum konu başlıkları acağım isteyen dağıta bileceklerdir.

Forum üzerinden bir çok sorun cevabını arayanlar için daha kolay merak ettiği veya sorular sora bileceklerdir.

Site, blog, ve facebok gruplarına Site Yazarlık verilecektir. Tarım, bahçe ve bitki ve benzeri konular ile çerveseinde sitede yazarlık yaparak kendi siteleri veya gruplarını tanıtabilecek yazılarını yayınlayabilecek, etkinlikleri duyurabilecelerdir

Çiçekçiler, seralar, bitki malzemeleri satanlar, ve benzeri iş yerleri kendi iş yerlerini tanıtım bileceklerdir.

Mutfak, yemek, kendin yap, vb tarzında çalışmalara yazan site veya blog sahibi üyelerde yazarlık yapabileceklerdir.

site veya forum içinde kesilikle ürün satışına izin verilmeyecektir. özellikle tohum satışına kesinlikle izin verilmeyecek sadece karşılıksız tohum dağıtn arakadaşlara destek verilecektir.

facebook üzerinde bulunan yerel tohum gruplarına duyuru, tanıtım, etkinlik haberleri, vb. bütün konularda destek olunacaktır.

Yakın zaman içinde daha ayrıntılı olarak site aktif olunca duyurulacaktır.

 

2 replies on “Plant-Home / BitkiGezegeni Duyuru!”

  • şuan ücretsiz tohum veya fide kampanyası var mı bende de çok orjinal tohumlar var ama bazılarını çoğaltamadım ankarada sanırım iklimsel.tohum paylaşmak isterim çoğaltabilirseniz sevinirim tekrar paylaşırız

    • merhaba fulya hanım. şuanda tohum dağıtımı yapmıyorum ama bu sene sonbaharda tekrar dağıtım yapacağım evet aloe vera fidesi çoğaldıkca isteyen arkadaşlara dağıtacağım. kendim için yetiştirdiğim sebze ve meyve fideleri var. elimde fazla olan fidelerden verebilirim bu konu ile ilgili olarak benimle facebook sayfam üzerinden veya iletişimden bana mesaj gönderirseniz yardımcı olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir